๑۩۞۩๑ Güncel Haberler & Tarihden Başlıklar ๑۩۞۩๑ => ilimdunyasi.com Haberleri => Konuyu başlatan: Zehibe üzerinde 25 Kasım 2013, 03:22:17Konu Başlığı: Ayasofya'nın açılması için çok ilginç bir kampanya
Gönderen: Zehibe üzerinde 25 Kasım 2013, 03:22:17
Ayasofya'nın açılması için çok ilginç bir kampanya

(http://www.risalehaber.com/d/news/141548.jpg)

Başlangıç ve bitiş tarihlerine dikkat!

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB), Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması için kampanya başlattı.

Milli Türk Talebe Birliğinden yapılan yazılı açıklamada, kampanyanın "Peygamberimizin işareti, Fatih'in emaneti, büyük Türkiye'nin alameti; Ayasofya açılsın" sloganıyla ülke genelinde yaygınlaştırılacağı bildirildi.

Ayasofya'nın yeniden camii olarak açılması için dilekçe kampanyası başlatıldığı belirtilen açıklamada, "Türkiye çapında yapılacak kampanya, Ayasofya Camisi'nin müzeye çevrildiği gün olan 24 Kasım'da başlıyor. Kampanya, Ayasofya Camisi'nin hak ettiği gibi müslümanların hizmetine sunulmasını amaçlıyor. Kampanya İstanbul'un fethinin yıl dönümü olan 29 Mayıs'ta sonlanacak ve toplanılan dilekçeler yine bu tarihte Başbakanlığa teslim edilecek" ifadeleri kullanıldı.

AA


Konu Başlığı: Ynt: Ayasofya'nın açılması için çok ilginç bir kampanya
Gönderen: Nurcan 8/F üzerinde 25 Kasım 2013, 10:55:15
MaşALLAH ne de güzel düşünülmüş Allah emekleri boşa çıkarmayandır. Ayasofyamızın cami olarak açıldığı günleri görürüz inş. Allah kuvvet versin bu kardeşlerimize.


Konu Başlığı: Ynt: Ayasofya'nın açılması için çok ilginç bir kampanya
Gönderen: Rüveyha üzerinde 25 Kasım 2013, 18:42:14
Ayasofyanın açılması için herkez ellerinden geleni yapıyor..İnşallah bu istekler sonuçsuz kalmaz..Hayırlısı olsun inşaAllah.


Konu Başlığı: Ynt: Ayasofya'nın açılması için çok ilginç bir kampanya
Gönderen: Ekvan üzerinde 25 Kasım 2013, 19:34:45


      Yarın elbet bizim, elbet bizimdir

     Gün doğmuş,gün batmış,EBED bizimdir !