- Müslüman nüfusun artışına önlem istiyor

Adsense kodları


Müslüman nüfusun artışına önlem istiyor

Smf Seo Versiyon , -- Seo entegre sistem.

rray
selsebil
Wed 12 August 2009, 09:13 am GMT +0200


İslam karşıtı tutumuyla bilinen Hollandalı aşırı sağcı siyasetçi Geert Wilders, hükümete Avrupa'daki Müslümanların sayısını sordu

Özgürlük Partisi (PVV) lideri Wilders ve Sietse Firtsma'nın imzasıyla, Başbakan Jan Peter Balkenende ve göçmenlerden sorumlu Bakan Eberhard van der Laan'ın cevaplaması istemiyle verilen önergede, "Hollanda ve öteki AB üyesi ülkelerde Müslüman nüfusun sayısının hızla artmasından büyük kaygı duyulduğu" belirtildi.

Hükümetin Müslümanların sayısıyla ilgili hem bugüne ilişkin kesin sayıları hem de gelecek yıllara ilişkin tahminlerini açıklaması istenen önergede, "Müslüman nüfusun artışına karşı hükümetin ne gibi önlemler düşündüğü" de soruldu.

Önergede, İngiliz Daily Telegraph gazetesinin hafta sonunda yayımladığı, "2050 yılında AB üyesi ülkelerde nüfusun beşte birini Müslümanların oluşturacağı" yolundaki habere de atıfta bulunularak, böyle bir gelişmenin "ülke politikası ve yönetiminde müthiş olumsuz değişikliklere" yol açacağı savunuldu. Wilders'e göre, Müslümanların yoğun olarak yaşadığı Amsterdam, Utrecht, Rotterdam ve Lahey'deki doğum sayısı, ülkenin geri kalanından daha yüksek. Müslüman nüfusun daha çok çocuk yaparak yerli nüfustan daha hızlı arttığını öne süren Wilders, önergesinde hükümete çağrıda bulunarak, bir an önce, Müslüman ülkelerden yapılan göçe karşı sınırların kapatılmasını istedi.

Hollanda'nın 150 üyeli Temsilciler Meclisi'nde 9 üyeyle temsil edilen Özgürlük Partisi, son kamuoyu yoklamalarına göre, bugün seçim yapılsa, Hıristiyan Demokratların arkasından yaklaşık 30 üyeyle ikinci parti konumuna yükselebilecek.
Zaman


zahdem
Sun 21 February 2010, 01:13 am GMT +0200
müslüman karşıtı adam başkasına önlem isteyeceğine,kendi  halkına çocuk yapmalarını tavsiye etsin.evlerinde köpeğe,domuza bakacaklarına kendi çocuklarına baksınlar.

ehlidunya
Mon 14 June 2010, 02:33 am GMT +0200
değerli kardeşlerim sizinle bir araştırma sonucunu söyleyeceğim vatikanın açıklamasına göre 2008 de müslüman sayısı katoliklerin sayısını geçti 1,5 milyarı geçkin müslüman 1,2 milyar katolik toplam hristiyan sayısı  2.1 milyar kadardır MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİN ALLAH RIZASI İÇİN ÇALIŞIP DİNİ İSLAMİ MÜBİNİ İLK SIRAYA TAŞIMALARI İSTİYORUM ALLAHTAN DİLİYOR DİLENİYORUM

sümeyra
Thu 27 December 2012, 07:32 am GMT +0200


     Ne kadar ilginç bir taleb değil mi ? Biz gayrimüslimlerin hidayeti,kurtuluşu için dua edelim derken onlar müslümanların sayısı artmasın diye gayret ediyor..Ama Rabbimiz neyi nasıl dilerse o öyle olur..Bunu unutuyorlar..