- Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi filmi

Adsense kodları


Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi filmi

Smf Seo Versiyon , -- Seo entegre sistem.

Array
halim
Tue 4 October 2016, 03:40 pm GMT +0200
Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi filmi fragmanı

Allah tarafından gönderilen son dinin, ve onun ilahi kitabının elçisi son peygamberimiz Hz. Muhammed'in (s.a.v) hayatını, özellikle çoçukluk dönemini konu alan Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi filminin fragmanı yayınlandı.İndirilen son din, İslam'ın doğuşunu ve Efendimiz Hazreti Muhammed (S.A.V) 'in çocukluğu ile ilk gençliğini şimdiye dek görülmemiş bir bakış açısıyla ele alan ve Çağrı filminden sonra İslamiyete dair imza atılmış en önemli film olan 'Hazreti Muhammed: Allah'ın elçisi' 28 Ekim’de tüm Türkiye’de Türkçe dublaj seçeneğiyle gösterime giriyor.

NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?Hz. Muhammed'in çocukluk dönemini anlatan "Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi" filmi, 28 Ekim'de vizyona girecek.

FİLMİN KONUSU VE KÜNYESİİranlı yönetmen Mecid Mecidi'nin senaryosunu yazdığı ve yönettiği film, hazreti Muhammed'in hayatından bir bölümü anlatıyor. Filmde, hazreti Muhammed'in doğumundan 12 yaşına kadar geçen süredeki yaşamı ile o yıllarda Mekke'de gelişen olaylar ele alınıyor.Filmde, Sareh Bayat , Mohsen Tanabandeh, Rana Azadivar, Ali Reza Shoja-nuri ve Mina Sadati rol aldı.Hayata ve insanlığa bakış açısıyla, "Çağrı" filminin ardından İslam dünyasına ışık tutması beklenen film, 2015'te tamamlandı.

Haber 7