- Dgs Sözel Mantık Videoları

Adsense kodları


Dgs Sözel Mantık Videoları

Smf Seo Versiyon , -- Seo entegre sistem.

rray
admin
Mon 10 June 2013, 11:14 pm GMT +0200
Bu konu sadece tanıtım amaçlı açılmıştır. Dgs Sözel Mantık kitabını ve çözümlü video eğitimlerinin bulunduğu setimizi  iletişim adreslerinden temin edebilirsiniz. Aşağıdaki kitap resmine tıkladığınızda iletişim kurabileceğiniz sayfaya ulaşacaksınız.


Eserle ilgili detaylı bilgi için kitap resminin üzerine tıklayınız.


Değerli Üyelerimiz,

Bu kitap ve DVD'yi www.ilimdunyasi.com editörleri olarak bizzat inceledik.

Videolardaki anlatımı çok beğendik. Aynı konuyla ilgili yayımlanmış eserler arasında gerek anlatım kalitesi gerekse soru sayısı bakımından bu seviyeyi tutturabilmiş bir eserle karşılaşmadık. Bu yüzden herkese bu eseri gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.
İncelediğimiz bu eserdeki tüm sorular tek tek videolarda net ve anlaşılır bir anlatımla çözülmüş. Videoları izleyen herkes tüm soruların nasıl çözüldüğünü kolaylıkla anlayabilir.


*Kitap birinci hamur kağıda renkli baskı olarak basılmış.
*Toplam 152 videoyla kitapta bulunan tüm sorular çözülmüş.
*Tüm sorular, çıkmış soruların ikizleri. Yani zorluk dereceleri birebir ÖSYM soruları ile aynı.
*Bu sorular KPSS, DGS ve ALES'te karşımıza gelmekte.
*İncelemesini yaptığımız İsa GÜLEÇ Hoca'nın SÖZEL MANTIK eğitim seti ile her seviyeden öğrencinin sözel mantık sorularını  kolayca çözebileceğine inanıyoruz.


BUNU BİLİYOR MUYDUNUZ? Sözel mantık sorularını yapıp net ortalamasını artıran kişiler standart sapmanın olumlu etkisiyle çok daha yüksek puanlar almaktadır.Dgs Sözel Mantık Örnek Videoları

Türkiye'de tek olan, dershane hocalarının bile alıp çalıştığı, 2000 yılından 2013 sonbahara kadar tüm ALES ve DGS'lerde çıkmış olan 144 sorunun İKİZLERİNİN yer aldığı videolardan örnekler. ücretsiz e-book soru bankamızı kitap.isagulec.com adresinde inceleyip soruları çözebilirsiniz. Kitabı ve kitaptaki tüm soruların çözümlerinin yer aldığı videoları isagulec.com adresinden temin edebilirsiniz. HERKESE BU SINAVLARDA BAŞARILAR DİLERİM.

“Sözel mantık sorularını çözemiyorum.” diyenlere…

Her seviyeden öğrencinin kolayca anlayabileceği şekilde 2000 - 2013 (2013 dahil) yılları arasında ALES ve DGS’de çıkmış 453 sözel mantık sorusunun ikizlerini yazdık ve tamamının çözümlerini yaklaşık 18 saat süren anlatım videoları ile gösterdik.

İnanıyorum ki bu çözümleri öğrenen herkes sözel mantık sorularını rahatlıkla ve hızlı bir şekilde çözebilecek.

reyyan
Tue 11 June 2013, 04:59 am GMT +0200
Bende youtube açılmıyor videoları inceleyemedim fakat bu tür mantık sorularında bol örnek çözmekte fayda var tabi hangi yollarla çözüleceğini de gösteren bir videoyla hazırlanmak yerinde bir karar olur...

sümeyra
Tue 11 June 2013, 09:34 am GMT +0200        Hazır örnek konular ve soru çözümleri kardeşlerimize sınavlarında faydalı olacaktır inşaallah..Allah emeği geçenlerden razı olsun..

saniyenur
Tue 11 June 2013, 01:02 pm GMT +0200
Sınavda süre çok önemli. Bu yüzden mantık sorularının örnek çözümlerini incelemekte fayda var.Güzel çalışmalar benziyor Allah razı olsun link bende de açılmıyor tekrar deneyeceğim.

ehlidunya
Wed 12 June 2013, 03:47 pm GMT +0200
Hocamızla beraber inceledik çok iyi düşünülmüş inşaallah talebe kardeşler alırlar ve istifade ederler.allah razı olsun

selamcan
Tue 25 June 2013, 07:41 pm GMT +0200
hocamın cdlerini gitmiş olduğum nm akademide tanıdım sonra internetten araştırdım hakikaten çok güzel anlatıyor kesinlikle ales ve dgs ciler icin tavsiye bir egitim setidir.

Esma35
Tue 25 June 2013, 08:24 pm GMT +0200
Esselamu aleykum ; Nasıl bir mantık yürüteceğimizi gösteren bu videolar alacağımız kitabın özetini oluşturuyor inşaallah
aldığımız kitaplara ehemmiyet vererek çalışırsak sonuca gideceğimizden eminim allah yardımcımız olsun

hafiza aise
Tue 9 July 2013, 12:05 pm GMT +0200
Aleykum selam ve rahmetullah ; mantık deyip geçilmemeli. İşin mantığını kavramamız lazım. Seçilen yayınevi , kitaplarda bu konuda önemli rol oynuyor. inş verimli olacak bir kitap.

rabiayldz
Sat 2 April 2016, 06:50 am GMT +0200
Selamun aleyküm ve rahmatululahi ve berakatuh kardeşlerim.Hocamız sayesinde bizlerde sözel mantık öğrenebiliriz.Allah sizden razı olsun hocam.İnşallah bizlerde bu videoları izler ve sözel mantığı biraz da olsa öğrenmiş oluruz.Rabbim bu sınava girenlere yardım etsin.İnşallah gönüllerince olur.

Rüveyha
Sun 10 April 2016, 06:15 pm GMT +0200
Ve aleykumusselam.Bu kitap çok güzel hazırlanmış..Özellikle video anlatımı çok güzel anlaşılır şekil anlatmış hocamız..Rabbim razı olsun İnşaAllah.

admin
Thu 9 June 2016, 11:14 pm GMT +0200
Konu güncellendi Kpss , Dgs , Ales için en iyi sözel mantık eğitim seti diyebilirim...