- Bunların röntgen filminde ne işi var

Adsense kodları


Bunların röntgen filminde ne işi var

Smf Seo Versiyon , -- Seo entegre sistem.

Array
zahdem
Sat 6 March 2010, 05:10 pm GMT +0200
Hasta oldunuz ve herkesin yaptığı gibi hemen hastaneye koştunuz. Teşhis için röntgen çekilmeniz gerekti. Siz de tamam dediniz.

Ama röntgen filminize baktığınızda uzuvlarınızla birlikte cep telefonu, kemer tokası fermuar gibi aksesuarlar var. Neler hissedersiniz. İşte güler misin ağlar mısın dedirtecek bir hastane hikayesi..


Bir cep Telefonu, bir kemer tokası ve bir fermuar ...

Bütün bunlar bir röntgen filminde bulunuyor. Yanlış duymadınız bu görüntüler bir röntgen filminden. Ama o nesnelerin orada ne işi var.

Herşey 56 yaşındaki Mehmet K. perşembe günü kasığında şiddetli bir sancı duymasıyla başladı.

Gittiği hastanede doktorlar kasık fıtığından şüphelendi. Röntgen çekilmesi gerekiyordu. Teknisyen , Mehmet K. röntgen filmini çekerken ilginç bir yöntem kullandı. Hastanın üzerindeki metal eşyaların çıkarılmasına izin vermeyen teknisyen hastanın cep telefonunu kemer tokasını, fermuarını çekti.

Teşhis için filme bakan doktor gördüğü manzara karşısında şaşkındı. Ama kendini gülmekten alamadı. Yine de o film üzerinden teşhisini koydu.

Doktorun isteği üzerine röntgen çektirmek istediğini söyleyen hasta Mehmet K. ‘ Gittim röntgene teknisyene dedim ki elbisemi çıkarayım mı üzerimden bunlar dedim bütün şeylerde çıkar yok dedi gerekmez dedi ciğerlerimin filmini çekecek yere kazağımın filmini çekti.'dedi. Doktorun da filme şaşırdığını anlatan Mehmet K. Doktorun ‘Allah Allah dedi ya ben dedi kaç senedir doktorum böyle bir şeyle ilk defa rastlıyorum' dediğini aktardı.

Ancak Mehmet K'ını şaşkınlığı film ile bitmedi. Gittiği araştırma hastanesinde kendisine 3 ay sonrasına ameliyat günü verildi. Çektiği acılara bir de hastane çilesi eklemek istemeyen Karademir özel bir hastanenin yolunu tuttu. Orada da kendisine 600 lira fatura çıkardılar. Ücreti taksit taksit ödeyecek.