> Forum > ๑۩۞۩๑ Sosyal ve Manevi Hizmetler Dünyası ๑۩۞۩๑ > Sevgili Üyemiz Lütfen Okuyunuz ! > Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum !
Sayfa: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16 17 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum !  (Okunma Sayısı 58467 defa)
08 Mart 2014, 12:08:49
barıs 8 d

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #65 : 08 Mart 2014, 12:08:49 »

ALLAHIN izniyle ben de sıtenızde paylaşım yapmak istiyorum
[Bu mesajın devamını görebilmek için kayıt olun ya da giriş yapın
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle
Müslüman
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum !
« Posted on: 29 Nisan 2024, 14:03:02 »

uyari
Allah-ın (c.c) Selamı Rahmeti ve Ruhu Revani Nuru Muhammed (a.s.v) Efendimizin şefaati Siz Din Kardeşlerimizin Üzerine Olsun.İlimdünyamıza hoşgeldiniz. Ben din kardeşiniz olarak ilim & bilim sitemizden sınırsız bir şekilde yararlanebilmeniz için sitemize üye olmanızı ve bu 3 günlük dünyada ilimdaş kardeşlerinize sitemize üye olarak destek olmanızı tavsiye ederim. Neden sizde bu ilim feyzinden nasibinizi almayasınız ki ? Haydi din kardeşim sende üye ol !.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! rüya tabiri,Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! mekke canlı, Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! kabe canlı yayın, Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! Üç boyutlu kuran oku Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! kuran ı kerim, Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! peygamber kıssaları,Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! ilitam ders soruları, Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum !önlisans arapça,
09 Ağustos 2014, 15:21:39
ALI KAN

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #66 : 09 Ağustos 2014, 15:21:39 »

Ve aleykum selam hosbuldum Ahsan kardesim eline saglik bu konu icin sen sag ol.
Sitede paylasim yapmayi herkes ister normalde vakia budur vede bundan ibarettir.
Sizlere ulasalim diyorsunuz nasil ulasilm bizler zaten burda degilmiyiz baska bir yerden mi size yoksa ulasacagiz?.Burdayim sizinleyim size var olan zamanimi ayirmis bulunmaktayim simdilik su zamanda bosum baska bir ifadeyle bir mesguliyetim de yoktur.Bizler burdayiz hizmet etmek icin ilkönce kendi adima bunu bir diyeyim.Bilmiyorum tam olaraktan kime ve nasil basvuracaksam burda konu acabilmek icin suanda bundan baska bir düsüncem yoktur.Sitede paylasim yapmak icin egitilmek konusu da mi var buda tek gencler icin mi yoksa herkesi mi kapsiyor.
Sitede tek amac paylasim oldugu icin bir seyin altina girmek böyle isim bilmiyorum neden gerek duyulmus, sade bir üye olup ve bu baslik altinda konu acamazmi insan normal bir üye olmak yeni üye icin kafi dir ileri bize mechul Allahu teala ya malumdur.
Buraya herkesin belli bir amaci var girip üye olmada benim de tek amacim birseyler olsun vermek kendimce azda olsa misal olarak karinca karirinca.Konu acmadiktan sonra burda birseyler veremem bir baska ifadeyle insanlara burda faydali olmam benim acimdan mümkün degildir.

Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2014, 15:23:10 Gönderen: ALI KAN »
09 Ağustos 2014, 18:41:38
ღ۩Bilgin۩ღ
Admin
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #67 : 09 Ağustos 2014, 18:41:38 »

Ve aleykum selam hosbuldum Ahsan kardesim eline saglik bu konu icin sen sag ol.
Sitede paylasim yapmayi herkes ister normalde vakia budur vede bundan ibarettir.
Sizlere ulasalim diyorsunuz nasil ulasilm bizler zaten burda degilmiyiz baska bir yerden mi size yoksa ulasacagiz?.Burdayim sizinleyim size var olan zamanimi ayirmis bulunmaktayim simdilik su zamanda bosum baska bir ifadeyle bir mesguliyetim de yoktur.Bizler burdayiz hizmet etmek icin ilkönce kendi adima bunu bir diyeyim.Bilmiyorum tam olaraktan kime ve nasil basvuracaksam burda konu acabilmek icin suanda bundan baska bir düsüncem yoktur.Sitede paylasim yapmak icin egitilmek konusu da mi var buda tek gencler icin mi yoksa herkesi mi kapsiyor.
Sitede tek amac paylasim oldugu icin bir seyin altina girmek böyle isim bilmiyorum neden gerek duyulmus, sade bir üye olup ve bu baslik altinda konu acamazmi insan normal bir üye olmak yeni üye icin kafi dir ileri bize mechul Allahu teala ya malumdur.
Buraya herkesin belli bir amaci var girip üye olmada benim de tek amacim birseyler olsun vermek kendimce azda olsa misal olarak karinca karirinca.Konu acmadiktan sonra burda birseyler veremem bir baska ifadeyle insanlara burda faydali olmam benim acimdan mümkün degildir.

Bu sizin için tabiki şahsi yapılmış bir şey değil şu anda sitemizde hizmet yapabilmeniz adına sizi samimi üye grubuna taşımamız gerekiyor bunun içinde artık devamiyet gerekiyor sizden ricam konularımızı okuyup yorumlamaya devam etmenizdir. Ahsen Hoca
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle

09 Ağustos 2014, 23:54:30
ALI KAN

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #68 : 09 Ağustos 2014, 23:54:30 »

Bu sizin için tabiki şahsi yapılmış bir şey değil şu anda sitemizde hizmet yapabilmeniz adına sizi samimi üye grubuna taşımamız gerekiyor bunun içinde artık devamiyet gerekiyor sizden ricam konularımızı okuyup yorumlamaya devam etmenizdir.Ahsen Hoca
Eline saglik vermis oldugun bu bilgi icin sen sag ol Ahsen.Suanda ne diyecegim bilmiyorum tam olaraktan bazen susmak en iyisi olur konusmaktansa.
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle
20 Eylül 2014, 14:11:21
ღ۩Bilgin۩ღ
Admin
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #69 : 20 Eylül 2014, 14:11:21 »

Bu sizin için tabiki şahsi yapılmış bir şey değil şu anda sitemizde hizmet yapabilmeniz adına sizi samimi üye grubuna taşımamız gerekiyor bunun içinde artık devamiyet gerekiyor sizden ricam konularımızı okuyup yorumlamaya devam etmenizdir.Ahsen Hoca
Eline saglik vermis oldugun bu bilgi icin sen sag ol Ahsen.Suanda ne diyecegim bilmiyorum tam olaraktan bazen susmak en iyisi olur konusmaktansa.

Ali kardeşim sabır insanı ihya eder. Tüm soruların cevabı baştan sabırdır. Bana iletişim bilgileri ilet görüşelim seninle inşallah. Özel Mesaj yolu ile.
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle

Sayfa: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16 17 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

TinyPortal v1.0 beta 4 © Bloc
|harita|Site Map|Sitemap|Arşiv|Wap|Wap2|Wap Forum|urllist.txt|XML|urllist.php|Rss|GoogleTagged|
|Sitemap1|Sitema2|Sitemap3|Sitema4|Sitema5|urllist|