> Forum > ๑۩۞۩๑ Sosyal ve Manevi Hizmetler Dünyası ๑۩۞۩๑ > Sevgili Üyemiz Lütfen Okuyunuz ! > Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum !
Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum !  (Okunma Sayısı 58464 defa)
08 Nisan 2011, 22:14:46
ceylannur

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #20 : 08 Nisan 2011, 22:14:46 »

sag olun kardesım ALLAH celle celalehu razı olsun emek verılmiş o kadar güzel konular varkı payalsımlar cok güzel ve deyerlı rabım hepınızden razı olsun emek verılmiş konular incelıkle secılmiş faydalanmak guzel neıye konu acamaıyorum dıey üzüluyordum konu acamak önelı deyıl açalar seten guzel yorum yapak dahda guzel okumak dahda guzel ne dıyeyımki canlar mevalam razı olsun hepınızden belkı ılerde benımde paylasabılacem konularım olur şu anda okuyor ve bakaıyorum

canalar hadımı aşmiş olmayaım bır sorun olusuyor sayfalarda konular cok uzun oluyor ve acaılması cok zor oluyor konular kısa olursa daha rahat acılır bende bır kaç dını sıtede gorevlıyım arakaşlarıma sılerı tavsıye eteım okunsunlar dıye yar yardımcını olsun selma ve dua ile kalın vesselam rabım yolunuzu daim acaık etsın

[Bu mesajın devamını görebilmek için kayıt olun ya da giriş yapın
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle
Müslüman
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum !
« Posted on: 29 Nisan 2024, 13:45:41 »

uyari
Allah-ın (c.c) Selamı Rahmeti ve Ruhu Revani Nuru Muhammed (a.s.v) Efendimizin şefaati Siz Din Kardeşlerimizin Üzerine Olsun.İlimdünyamıza hoşgeldiniz. Ben din kardeşiniz olarak ilim & bilim sitemizden sınırsız bir şekilde yararlanebilmeniz için sitemize üye olmanızı ve bu 3 günlük dünyada ilimdaş kardeşlerinize sitemize üye olarak destek olmanızı tavsiye ederim. Neden sizde bu ilim feyzinden nasibinizi almayasınız ki ? Haydi din kardeşim sende üye ol !.

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! rüya tabiri,Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! mekke canlı, Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! kabe canlı yayın, Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! Üç boyutlu kuran oku Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! kuran ı kerim, Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! peygamber kıssaları,Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum ! ilitam ders soruları, Sitenizde Paylaşım Yapmak İstiyorum !önlisans arapça,
25 Nisan 2011, 14:43:38
Ömer Gibi Ol

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #21 : 25 Nisan 2011, 14:43:38 »

ben sitede paylaşım yapmak istiyorum ALLAH İZİN VERİRSE
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle

Radyo Beyan - www.radyobeyan.com - Beyan Fm  - ( İslam Kardeşliğinin Sesi ). Beyan Fm 
Bugün ALLAH (c.c) için Hizmet Ettin mi ?
25 Nisan 2011, 16:13:19
Zehibe

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #22 : 25 Nisan 2011, 16:13:19 »

ben sitede paylaşım yapmak istiyorum ALLAH İZİN VERİRSE

Şimdi siz konulara güzel yorumlar yazın inş zamanla konu da açarsınız...
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle

25 Nisan 2011, 16:15:57
Kübra 7A

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #23 : 25 Nisan 2011, 16:15:57 »

HOCAM BEN KONULARA RESİM EKLEMEK İSTİYORUM AMA EKLEYEMİYORUM  ??? ???
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle
25 Nisan 2011, 16:21:38
Zehibe

Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« Yanıtla #24 : 25 Nisan 2011, 16:21:38 »

http://www.ilimdunyasi.com/duyurular-yenilikler-428/siteye-nasil-resim-eklenir/

Bu konuya bakın inş.
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

TinyPortal v1.0 beta 4 © Bloc
|harita|Site Map|Sitemap|Arşiv|Wap|Wap2|Wap Forum|urllist.txt|XML|urllist.php|Rss|GoogleTagged|
|Sitemap1|Sitema2|Sitemap3|Sitema4|Sitema5|urllist|