๑۩۞۩๑ Güncel Haberler & Tarihden Başlıklar ๑۩۞۩๑ => ilimdunyasi.com Haberleri => Konuyu başlatan: Sefil üzerinde 12 Mayıs 2015, 00:07:51Konu Başlığı: Allah oğlumla bizi imtihan ediyor
Gönderen: Sefil üzerinde 12 Mayıs 2015, 00:07:51
Allah oğlumla bizi imtihan ediyor, şükretmek zorundayım

(http://d.risalehaber.com/news/175297.jpg)

Oğlum için İtalya yarışını kazanmak istedim ve gitmem gerektiğini hissettim

Motosiklette Dünya Supersport Şampiyonası'nın İtalya'da düzenlenen 5. etabını kazanan Kawasaki Puccetti pilotu Kenan Sofuoğlu, üst üste 3. galibiyetini aldı. Sofuoğlu yarış için İtalya'ya gitmeden önce iki aylık oğlu Hamza'nın beyin kanaması haberiyle büyük üzüntü yaşamış ve "Yarışa gidip gitmeme konusunda ne yapacağıma karar vermekte zorlandım. Oğlum için İtalya yarışını kazanmak istedim ve gitmem gerektiğini hissettim. Allah bizi ağır bir imtihanla sınıyor. Buna da şükür etmek zorundayım" açıklamasında bulunmuştu.

KENAN SOFUOĞLU EVLAT ÜZÜNTÜSÜYLE İTALYA'YA GİTTİ
 
İtalya'nın Imola kentiyle aynı adı taşıyan 4 bin 936 metrelik pistte 17 tur üzerinden yapılan mücadeleye "pole" pozisyonundan başlayan MV Agusta Reparto Corse'nin Fransız pilotu Jules Cluzel, kalkış anında yerini korudu. Imola'daki yarışta birincilik mücadelesi, Cluzel ile Kenan Sofuoğlu arasında geçti. Yarışa ikinci sıradan başlayan Sofuoğlu, 6. turda yaptığı atakla rakibini geride bıraksa da yerini koruyamadı. Ataklarına devam eden milli motosikletçi, 9. turda geçtiği Cluzel'i yarış sonuna kadar arkasında tutmayı başardı.

Hafta içinde beyin kanaması geçiren iki aylık oğlu Hamza'nın üzüntüsüyle mücadele etmesine rağmen İtalya'daki yarışta rakiplerini geride bırakan Kenan Sofuoğlu, bitiş çizgisini ilk sırada geçerek üst üste olmak üzere sezonun 3. etap zaferine ulaştı.

Hürriyet


Konu Başlığı: Ynt: Allah oğlumla bizi imtihan ediyor
Gönderen: Sümeyye üzerinde 12 Mayıs 2015, 21:44:34
s.a.. , çok büyük bir imtihan evlad acisi üzüntüsü bir baska..Rabbim c.c yar ve yardimcisi olsun ve Safi ismiyle sifasini versin bu küçük bebegin ve ailesine sabri cemil ihsan eylesin insaallah.