ilitam ,arapça klavye, ilahiyat, önlisans

๑۩۞۩๑ Bilim Dunyası ๑۩۞۩๑ => Bilim ve Teknolojileri => Konuyu başlatan: Eflaki üzerinde 28 Eylül 2009, 22:23:21Konu Başlığı: Mücevher Gibi Sabit Disk
Gönderen: Eflaki üzerinde 28 Eylül 2009, 22:23:21
Ufak boyutlara ve çok şık bir tasarıma sahip bir harici sabit disk arıyorsanız Toshiba'nın Store Steel adlı modeli sizin bu isteklerinizi karşılayacak.

(http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/109403.jpg)

Bilgisayar ile işi olan herkes artık verilerini taşınabilir kılmak istiyor. Bunun için USB flash bellekler sıkça kullanılsa da bu cihazlar sabit disklerin verdiği performansı her zaman sağlayamıyorlar. Ancak taşınabilir sabit diskler de her zaman gerçekten taşınabilir olamıyorlar. Toshiba'nın 1,8 inçlik Store Steel adlı ürünü ise gerçekten taşınabilir olmasıyla dikkat çekiyor. Toshiba Store Steel boyutlarının yanı sıra tasarımının şıklığıyla da dikkat çeken bir ürün. Çelik kaplaması ve deri kılıfıyla oldukça hoş bir cihaz olan Toshiba Store Steel'in detaylı incelemesini aşağıda izleyebilirsiniz.

Test Sonuçları

Daha önce yaptığımız harici sabit disk testlerindeki ürünlerle karşılaştırdığımız Toshiba Store Steel gerçekten iyi bir performans gösterdi. Diğer ürünlerle tam olarak aynı sınıfta olmasa da yaptığımız test karşılaştırma açısından aklımızda iyi bir fikir oluşturdu. Ürün özellikle yazma hızında gösterdiği performansla bizlerin beğenisini kazandı.

Teknik Özellikler
(http://static.shiftdelete.net/img/article/store_steel_18_print_081254127612.jpg)

Toshiba Store Steel

Harici Sabit Disk

Kapasite: 120 GB
Arayüz: USB 2.0
Sabit disk boyutu: 1,8 inç
Boyutlar: 10 x 60 x 91 mm

Bilgi için: Toshiba Türkiye
Web: www.toshiba.com.tr
Fiyat: 260 TL