๑۩۞۩๑ Bilim Dunyası ๑۩۞۩๑ => Bilim ve Teknolojileri => Konuyu başlatan: Sefil üzerinde 28 Kasım 2011, 20:00:07Konu Başlığı: Dünyada ilk ve tek antibakteriyel klima parfümü
Gönderen: Sefil üzerinde 28 Kasım 2011, 20:00:07
Dünyada ilk ve tek antibakteriyel klima parfümü

Dünyada ve Türkiye'de ilk ve tek ürün olan Antibakteriyel Klima Parfümü Türk Tüketicisinin beğenisine sunuldu. Klima kullananların ortak sorunu, periyodik bakımı yapılmayan bu cihazların adeta bir mikrop yuvası olduğu reddedilemez bir gerçek olarak önümüze çıkıyor.

22 yıldır oda parfümleri, araç parfümleri üreten SEÇİL HAVA TAZELEYİCİLERİ LTD. ŞTİ bu konudaki rahatsızlıklardan etkilenerek klima iç ünitesi görünümünde (tabiki minyatür) şık tasarımı ve işlevselliği ile dikkatleri çeken LYKIA KLİMA PARFÜMLERİNİ piyasaya sundu. Hiçbir teknik montaj yapmadan 2 adet klipsle her türden markaya uygulanan bu sevimli ve sağlıklı ürünlerin kullanılması mikrop solunmasını önleyen gerçekten ciddi bir işlevi olması ile birlikte ortamınızın mis gibi kokmasını sağlıyor.

Ürün, Sağlık Bakanlığı'nın üretim izni ile üretilmekte ve antibakteriyel olma özelliğini tüm belgeleri ile sunmaktan kaçınmıyor. LYKIA KLİMA PARFÜMÜ 9000 BTU kapasiteli klimalarda 8 hafta, 9000 BTU üstü klimalarda ise 6 haftalık bir etki süresi arz ediyor. Ürün piyasaya çıkmadan önce 6 aylık gerçek kullanıcıların gözetiminde ciddi bir işlevsellik test süreci geçirerek ve tüm kontrolleri yapılarak görücüye çıkmıştır.

yenişafak